Sala Konferencyjna

Sala konferencyjna Biała Podlaska

Organizacja sesji szkoleniowej lub warsztatowej, podjęcie ważnego kontrahenta lub przeprowadzenie skutecznych rozmów handlowych – w Hotelu As udostępniamy Państwu komfortowe warunki do organizacji spotkań i wydarzeń o charakterze biznesowym.

Zapewniamy potrzebny sprzęt konferencyjny, dostęp do Internetu bezprzewodowego oraz możliwość organizacji przerwy kawowej lub przerwy obiadowej (cateringu). Nasza oferta obejmuje przestronną salę konferencyjną oraz kameralną salę studio. Dużym atutem naszego Hotelu jest dogodna lokalizacja w centrum miasta Biała Podlaska.

 

Sala Konferencyjna
Warsztaty, szkolenia, prezentacje, konferencje

 

Sala konferencyjna w Hotelu AS to przestronna i elegancka sala, w której można zorganizować spotkania biznesowe, spotkania rekrutacyjne, konferencje, a także szkolenia.

W zależności od Państwa potrzeb, sala może być dowolnie zaaranżowana jako sala szkoleniowa, sala seminaryjna czy warsztatowa.

Sala konferencyjna wyposażona jest w bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz sprzęt który ułatwi Państwu przeprowadzenie szkoleń lub konferencji (flipchart, ekran) – sprzęt ten nieodpłatnie pozostaje do Państwa dyspozycji.

Koszt wynajmu sali konferencyjnej w Hotelu As uzależniony jest od Państwa indywidualnych potrzeb i uwarunkowany jest m.in. długością spotkania biznesowego, przerwą kawową. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa indywidualnych oczekiwań.

Wyposażenie:

– Flipchart, ekran
– Krzesła (możliwy układ teatralny lub bankietowy)
– Stoły (aranżacja według indywidualnych ustaleń)

Możliwość dodatkowego zamówienia:

Bufet kawowy

Aby stworzyć jak najlepszą atmosferę spotkania, na Państwa życzenie przygotowujemy bufet z kawą, herbatą, napojami oraz słodkimi przekąskami. Koszt bufetu ustalany jest indywidualnie w zależności od liczby osób biorących udział w spotkaniu.

Na dodatkowe życzenie zapewniamy również lunch (catering). Szczegóły dotyczące charakteru posiłku oraz kosztu usługi ustalamy indywidualnie, w zależności od Państwa potrzeb.

 

Sala Studio
Spotkania biznesowe, rozmowy rekrutacyjne

 

Sala studio to część dzienna apartamentu, która zapewnia kameralną atmosferę spotkania i tworzy dogodne warunki do przeprowadzenia szkoleń, rozmów rekrutacyjnych lub spotkań biznesowych w mniejszym gronie.

Wyposażenie sali gwarantuje jej pełną funkcjonalność pod kątem potrzeb konferencyjnych.

Dodatkowym atutem Sali Studio jest zestaw wypoczynkowy składający się z wygodnej kanapy, dwóch foteli i ławy, które tworzą idealne warunki do chwili odpoczynku i spędzenia przerwy w spotkaniu przy kawie.

sala konferencyjna biała podlaska

Wyposażenie:

– Okrągły stół z krzesłami,
– Zestaw wypoczynkowy: kanapa, dwa fotele, ława,
– Dodatkowe akcesoria na na życzenie: flipchart.

Możliwość dodatkowego zamówienia:

Bufet kawowy

Na Państwa życzenie przygotowujemy bufet z kawą, herbatą, napojami oraz słodkimi przekąskami. Koszt bufetu ustalany jest indywidualnie i uzależniony jest m.in. od liczby osób biorących udział w spotkaniu.

Oferujemy również możliwość zamówienia cateringu (lunch). Szczegóły związane z charakterem posiłku oraz kosztem usługi ustalamy indywidualnie.
 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą biznesową, serdecznie zapraszamy do kontaktu:

E-mail: hotelas@hotelas.pl
Tel.: +48 608 622 527
Tel.: +48 608 409 176

sla konferencyjna biała podlaska